Синдикат на финансиските дејности на Република Македонија

Внимание, се отвора во нов прозорец. PDFПечатиЕ-пошта

sfdm_logo2

ул. 12 Ударна бригада 2 А
1000 Скопје,
Р. Македонија

Тел: ++ 389 2 3228-437
Моб: ++ 389 70 303-213
E–mail: Оваа е-пошта е заштитена од spambots, треба да вклучите JavaScript за да ја видите

 

sfdm_pretsedatel_goce_selovski

Претседател м-р Гоце Селовски
070/303-213


Меѓународна соработка м–р Гоце Трајковски
070/435-129


SDFM-zaednicki-kolektiven-dogovor-

ILO Employment, Social Affairs and Equal Opportunities - EU FRIEDRICH EBERT STIFTUNG Организацијa на работодавачи на Македонија etuc