Синдикат на работниците од текстилната, кожарската и чевларската индустрија на Република Македонија

Внимание, се отвора во нов прозорец. PDFПечатиЕ-пошта

stkc_logo

Ул. Ударна бригада бр.2
1000 Скопје
Р. Македонија

Тел/Факс: ++389 2 3163 - 648
E-Mail: Оваа е-пошта е заштитена од spambots, треба да вклучите JavaScript за да ја видите

 

stkc_prestsedatel_angelko_angelkovski

Претседател Анѓелко Анѓелковски


stkc_sekretar_elizabeta_gelevska

Секретар Елизабета Гелевска

 


 

ILO Employment, Social Affairs and Equal Opportunities - EU FRIEDRICH EBERT STIFTUNG Организацијa на работодавачи на Македонија etuc